Snadná rezervace vybraného ubytováníJak postupovat při rezervaci?

 • Až budete rozhodnuti, že by jste se chtěli ubytovat v některém z nabízených objektů, vyplňte prosím objednávací formulář, kde u katalogového čísla objektu uveďte pokud možno několik variant. V sezóně se stává, že bývá obsazeno. Pokud máte zájem pouze o jeden objekt uveďte v prioritním pořadí několik termínů. U děti uveďte (do kolonky speciál) i jejich stáří pro jednoznačné stanovení dětských slev (u jednotlivých objektů jsou věkové hranice různé!).

 • Budete-li si jisti, že vyplněné údaje jsou správné, odešlete nám formulář stisknutím tlačítka Odeslat objednávku.

 • Předběžně pro Vás zarezervujeme Vámi vybraný objekt a zašleme potvrzení rezervace popřídě vystavíme fakturu a vybídneme Vás k úhradě celkové částky za pobyt pro všechny osoby a požadované služby (u pobytů s dostatečným časovým předstihem objednávky k úhradě 50 % zálohy s tím, že doplatek je splatný 1 měsíc před nástupem k pobytu). Platba se hradí poštovní poukázkou typu C, nebo na číslo účtu 9829130297/0100 KB Klatovy. Platbu poštovní poukázkou typy C preferujeme z důvodu rychlého ověření platby - tím i Vaší rezervace. Platba převodem se uskutečňuje např. při hrazení pobytu zaměstnavatelem.

 • Jakmile obdržíme celkovou částku, zarezervujeme objekt pevně a zašleme Vám 2 kusy ubytovacích poukazů vyhotovených na Vaše jméno. Originál náleží Vám a kopii odevzdáte ubytovateli. Na ubytovacím poukazu bude vyznačena částka a datum přijetí celkové částky, rozsah požadovaných služeb.

 • Lázeňský a rekreační poplatek městu zaplatíte na místě při nástupu na ubytování ubytovateli, není součástí celkové částky. Ten činí Kč 2,- až Kč 15,- za nocleh.

 • Storno poplatky jsou uplatňovány proti svévolnému zrušení pobytu.
  Při onemocnění účastníka se vrací na základě kopie neschopenky celková cena za nemocného účastníka, nebo za nemocného účastníka a jeho zákonného zástupce minus 500,- Kc nemocnému účastníkovi, nebo nemocnému účastníkovi a jeho zákonnému zástupci.
  Předčasným odjezdem nevzniká klientovi právo na vrácení peněz.
  Stornopoplatky
  - do 21 dní včetně, před nástupem k pobytu 500,- Kč za osobu
  - 20 - 15 dní před nástupem k pobytu     50 % z celkové částky
  - 14 - 10 dní před nástupem k pobytu     60 % z celkové částky
  - 9 - 5 dní před nástupem k pobytu      70 % z celkové částky
  - 4 - 2 dny před nástupem k pobytu      80 % z celkové částky
  - 1 den před nástupem k pobytu        90 % z celkové částky
  - v den nástupu k pobytu          100 % z celkové částky

 • V případě změn požadavků klienta může být účtován manipulační poplatek 200,- Kč


[Domovská stránka Retour | Ubytovací kapacity]
[Domovská stránka Retour]
Copyright © 1996 - 2014,
Retour a www.sumava.cz (Šumava.CZ)
Všechna práva vyhrazena.

Apartmány Stará Pošta Apartmány Rudík směnárna RetourEx

Šumava